Drużyna Cracovii Hokej

Aparat słuchowy dla członka Rady Seniorów Cracovii

Fundacja Pasiaste Marzenia rozpoczyna zbiórkę pieniędzy na aparat słuchowy dla członka Rady Seniorów Cracovii – pana Andrzeja Sroki. Potrzebujemy 3500 zł dla naszego hokeisty, który w sezonie 1966/67 reprezentował barwy KS Cracovia z którą wywalczył awans do I ligi.

Nasz nominalny obrońca grał razem z Witoldem Stachoniem i Franciszkiem Wodzickim w bloku defensywnym reprezentując nasz klub w wielu zawodach międzynarodowych. Można wspomnieć takie turnieje jak w Szwecji w 1966 roku, Genoble w 1967 oraz Chamonix i Paryżu w 1968 roku. Pan Andrzej brał również udział jako przedstawiciel Cracovii w drużynie KTH Krynica w międzynarodowym turnieju o kryształowy dzban Krynicy.

Ciężka kontuzja w sezonie 1969/70 zmusiła pana Andrzeja do zakończenia kariery sportowej, dzięki czemu można było skupić się na ukończeniu studiów. Zakończenie czynnego uprawnia sportu nie doprowadziło do zmiany barw klubowych czy rezygnacji z członkostwa w najstarszym klubie sportowym w Polsce. Od 2011 roku pan Andrzej jest aktywnie działającym członkiem reaktywowanego klubu Cracovia 1906 – członek zarządu i Rady Seniorów odznaczony medalem Herentu KS Cracovia. Jest też członkiem Stowarzyszenia Absolwentów i Wychowanków Akademii Górniczo-Hutniczej Uniwersytetu III-wieku i Stowarzyszenia osób niepełnosprawnych (Myślenice).

Pan Andrzej Sroka z powodu już podeszłego wieku ma coraz większe problemy ze słuchem dlatego jako Fundacja Pasiaste Marzenia postanowiliśmy pomóc w zebraniu pieniędzy na aparat słuchowy by umożliwić naszemu pasiastemu bratu normalne funkcjonowanie. Zachęcamy wszystkich do wpłacania pieniędzy na konto fundacji. W tytule przelewy proszę wpisać „TEKST”

Fundacja „Pasiaste Marzenia”

nr. konta: 59 1020 2892 0000 5702 0753 1488
Tytuł przelewu: Pan Andrzej Sroka

21 240 thoughts on “Aparat słuchowy dla członka Rady Seniorów Cracovii”