Boisko KS Albertus

Boisko KS Albertus Kraków zryte przez dziki

„Przeciwności losu powodują, że jedni się załamują, a inni łamią rekordy”. Sport to zdrowie, a szerzenie kultury sportu wśród młodzieży powinno być celem nadrzędnym. Jest to ambicja którą kierowaliśmy się rozpoczynając działalność fundacji. To właśnie pośrednio sport skrzyżował ścieżki życiowe każdego z nas i to właśnie sport stał się niejako całym światem dla wielu osób ze środowiska fundacji.

W ostatnim czasie jeden z krakowskich, niewielkich klubów piłkarskich dotknęła przykra sytuacja, która spowodowała że położenie szkółki stało się bardzo trudno. Mowa tu o klubie Albertus Kraków, którego boisko (a w zasadzie to co z niego zostało) położone jest przy ul. Tomickiego. Jak napisał kiedyś jeden z polskich poetów „dzik jest dziki, dzik jest zły” jednak nikt nie spodziewał się że słowa te będą miały aż takie przełożenie w życiu. Zwierzęta te w ostatnim czasie zryły całkowicie płytę boiska Albertusa tym samym pozbawiając wszystkie grupy młodzieżowe miejsca do treningu, a co za tym idzie do rozwijania swojej pasji. Nie da się ukryć, że z siłami natury niełatwo jest wygrać, jednak nie bylibyśmy sobą jeżeli byśmy nie spróbowali.

Jako fundacja mająca na celu szerzenie kultury sportu wśród młodzieży chcemy pomoc Albertusowi. Na licytację w najbliższym czasie trafi wiele gadżetów ze świata sportu, z których zysk zostanie przekazany właśnie na ten cel.

Zdjęcie główne: NaszaHuta.pl

18 122 thoughts on “Boisko KS Albertus Kraków zryte przez dziki”

  1. Pingback: Ariston oven repair manual - Advisor TIC