Drużyna Stali Mielec

#OlekzeStali potrzebuje Waszej pomocy!

Olek Czaja to nasz kolejny podopieczny, który urodził się z poważnym uszkodzeniem mózgu. Otrzymał 0 punktów w skali APGAR. Jego główka była przez długi czas niedotleniona co doprowadziło chłopca do bardzo ciężkiego stanu. Już w pierwszych sekundach życia jego serce potrzebowało masażu aby organizm w ogóle mógł zacząć funkcjonować.

Olek ma zdiagnozowaną padaczkę, która dodatkowo utrudnia jego rozwój. Rączki oraz nóżki nadal nie chcą pracować. Chłopiec też nie jest w stanie samodzielnie siedzieć ani bawić się zabawkami. Cały czas potrzebuje stałej opieki specjalistycznej oraz codziennej rehabilitacji – a w przyszłości być może także profesjonalnego sprzętu rehabilitacyjnego.

-> ZAPRASZAMY NA PASIASTE LICYTACJE DLA OLKA <-

Wszyscy czekają też na jego pierwsze słowo. Przez długi czas Olek był karmiony przez sondę ale dzięki ciężkiej pracy z rodzicami oraz logopedą przyniosły efekty i teraz mam może go już karmić łyżeczką. Marzeniem najbliższych, rodziców jak i pewnie samego Olka jest możliwość samodzielnej zabawy z rówieśnikami. Dzięki Waszej pomocy to marzenie może się spełnić!

Olek ze Stali

POMAGAJMY! -> #OlekzeStali

Fundacja „Pasiaste Marzenia”
Numer konta: 37 1020 2892 0000 5602 0763 4365
Tytuł przelewu: #OlekzeStali

23 191 thoughts on “#OlekzeStali potrzebuje Waszej pomocy!”

  1. Pingback: ivermectin 3mg over the counter