Marcin Bzyk stare zdjęcie

Udane zakończenie akcji pomocy dla Marcina Bzyka!

Pragniemy poinformować, że udało się zebrać wystarczającą kwotę aby zakupić nowy sprzęt dla Marcina Bzyka, znanego z krakowskiej grupy rockowej Wu-Hae. Z tego tytułu jako Fundacja „Pasiaste Marzenia” chcemy podziękować wszystkim, którzy wspierali naszą akcję i dzięki którym Marcin będzie znów mógł tworzyć to, co tak kocha!

Przypomnijmy, że pod koniec czerwca Marcin „Bzyk” Bąk został okradziony. W ten sposób stracił sprzęt nagraniowy wartości 15 tys. zł, który zgromadził w ostatniej dekadzie. Złodzieje poza sprzętem muzycznym ukradli także komputer, na którym zapisywane były projekty, kompozycje oraz pomysły artystyczne. To chyba największa strata jaką poniósł muzyk.

Marcin Bzyk

Bzyku bierze udział w wielu akcjach charytatywnych i zawsze stara się pomagać tym, którzy takowej pomocy najbardziej potrzebują. Angażuje się też w projekty dotyczące ruchu „Solidarność”, komponował http://m.in. piosenki do słów Stanisława Handzlika i Edwarda Nowaka, które napisali w więzieniu. Występował na imprezach rocznicowych Solidarności i opozycji.

Teraz gdy sam potrzebował pomocy nie został sam – udało się i za to należą się wielkie podziękowania!

Fundacja „Pasiaste Marzenia”
Zebrana kwota: 16 623,40 zł

34 933 thoughts on “Udane zakończenie akcji pomocy dla Marcina Bzyka!”


    Fatal error: Allowed memory size of 268435456 bytes exhausted (tried to allocate 67211264 bytes) in /home/platne/serwer108524/public_html/pasiastemarzenia.pl/wp-includes/comment-template.php on line 2230